Ofisplan Özellik Ayrıntılar

Mobirise
Ofisplan

Genel Bakış

Ofisplan Genel Bakış

Dinamik Ofis Yerleşim Planları

Ofisinizde veya kuruluşunuzda ofis planlarındaki tüm mekanları, personelleri, masaları ve varlıkları takip edebilirsiniz. İsimlerini, unvanlarını, görevlerini vb. yazarak herhangi personeli hızlıca bulabilirsiniz.

-Transfer-Hareket-Talep Yönetimi

OfisPlan, personellerin transferlerini, hareketlerini ve değişikliklerini yönetmek için mükemmel bir çözümdür. Yöneticiler transfer senaryoları oluşturabilir ve ardından en iyisini seçebilir.

Masa & Oda Rezervasyon Yönetimi

Tüm masalarınızın ve toplantı odalarınızın rezervasyon yönetimini ve planlamasını yapmak için OfisPlan'ı kullanabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza uygun bir odayı kolayca bulur ve sizin için ayırtır. Ofisplan, herhangi bir cihazı kullanarak doğru özellikleri kullanarak doğru odayı bulmanıza yardımcı olur.

Alan & Kiralama Yönetimi

Gayrimenkulünüzü en üst düzeyde kullanıma açın. Ofis alanınızın kontrolünü yeniden kazanmanıza ve korumanıza yardımcı olmak için Alan yönetimi araçları içerir.

Varlık Yönetimi

Yazıcılar, bilgisayarlar, görsel / işitsel donanım, aletler, makineler, sanat eserleri, dosya dolapları, kabinler vb. dahil olmak üzere tüm şirket varlıklarınızı OfisPlan ile yönetebilirsiniz.

Personel Yönetimi

Personelleri, mekanları, kaynakları ve varlıkları herhangi bir cihazdan veya herhangi bir yerden kolayca bulabilirsiniz.

Haritalar

OfisPlan, dünya üzerindeki uzak varlıkları ve personelleri yönetmek için güçlü bir Google Harita entegrasyonu sunuyor. Farklı lokasyondaki ofislerdeki personelleri ve varlıkları, tam olarak etkileşimli dünya haritası üzerinde hiyerarşik olarak görüntüleyebilirsiniz.

İçe Aktarma

Personel, varlık ve masa kayıtlarını diğer sistemlerden kolayca içe aktarabilirsiniz. Kullandığınız sistem ile CSV dosyası oluşturabildiği sürece, personelleri, varlıkları ve masaları OfisPlan'a aktarabilirsiniz. Yöneticiler hangi alanların içe aktarılacağını tanımlar.

Dışa Aktarma

Ofis planlarınızı yüksek kalitede PDF'ye veya kolay dağıtım için yüksek çözünürlük jpg biçimine aktarabilirsiniz. Dışa aktarılan bu yerleşim planları, web sitenize küçük resimler, ofis planı görüntüleri olarak kolayca eklenebilir veya personellere e-postayla gönderilebilir.

Katmanlar

Tüm personellerinizi ve varlıklarınızı düzenlemek için katmanları kullanabilirsiniz. Varsayılan katmanlar arasında personeller, rezerve edilebilir masalar, atanmış masalar ve varlıklar bulunur. Yalnızca yazıcıları, telefonları veya yalnızca muhasebe bölümündeki çalışanları görüntülemek için kendi özel katmanlarınızı oluşturabilirsiniz.

Gelişmiş Arama

Güçlü hızlı arama işlevi, personellerin, kullanılabilir masaların, rezerve masaların, yazıcıların, varlıkların vb. hızlı bir şekilde bulunmasını sağlar. Eşleşmeler, unvan, görev, bölüm vb. alan değerlerinin yanı sıra isme göre de yapılmaktadır.

Personelleri ve Varlıkları Bulun

Ofis içerisinde birini bulmanız gerekiyorsa, OfisPlan bunu size hemen sağlayabilir. Sistemdeki her personel özellikleri ile birlikte aranabilir ve şirket ofis planınızdaki yeri bulunabilir. Hızlı arama ayrıca masaları, varlıkları ve rezervasyonları kolayca bulmanızı sağlar.

Özelleştirme ve Kişiselleştirme

Personel formu, masa formu, rezervasyon formu, transfer talebi formu ve varlık formu şirketinizin özel gereksinimlerini karşılamak için tamamen özelleştirilebilir. Metin, not, liste, tarih ve onay kutusu dahil olmak üzere istediğiniz sayıda özel alan ekleyebilirsiniz.

Raporlama & Analitik

Analitik ve operasyonel raporlar akıllı, bilinçli kararlar almanıza ve iş yerinizi zamanla iyileştirmenize yardımcı olur. Yöneticiler, OfisPlan iOS veya Android uygulamasıyla, ihtiyaç duyduğu anda gerçek zamanlı raporlara ve analitiklere erişebilir.

REST API

Bilgileri okumak ve yazmak için REST API'sini kullanabilirsiniz. Personeller, Masalar, Varlıklar ve Rezervasyonlar sorgulanabilir. Ayrıca API aracılığıyla senkronizasyon başlatabilir ve programlanmış senkronizasyonları daha kolay hale getirebilirsiniz.

Tarihçe

Active Directory Entegrasyonu

OfisPlan, Microsoft Active Directory ile güçlü bir entegrasyon sağlar. Personel kayıtlarını Active Directory ile senkronize edebilir veya personelleri Active Directory'den içe aktarabilirsiniz. Yöneticiler hangi alanların bağlanacağını tanımlar ve belirli organizasyon birimleri veya gruplarla senkronize etmek için filtreler uygulayabilir.

Her Yerden Erişim

Personelleri, mekanları, kaynakları ve varlıkları herhangi bir cihazdan veya herhangi bir yerden kolayca bulabilirsiniz.

Masa Rezervasyonu

OfisPlan, ortak çalışmayı (coworking) ve paylaşılan masaları (Hotdesking) kolayca yönetmek için tasarlandı. Personeller takvimde rezervasyon tarihlerini ve ardından şirket ofis planındaki çalışma alanlarını seçebilirler. Yaklaşan rezervasyonlar 'Rezervasyonlarım' ekranında görüntülenir.

Entegrasyon

Transfer Planlama

Büyük kuruluşlar her zaman bir değişim durumundadır. Piyasada etkin bir şekilde rekabet edebilmek için işgücünü artırabilir, yeniden düzenleyebilir veya küçültebilirler. OfisPlan ile tesis yöneticileri, günlük operasyonlarda en az aksama ile personel ve varlık hareketlerini etkin bir şekilde planlayabilir ve uygulayabilir.

Entegrasyon

Oda Rezervasyonu

Oda rezervasyonları kolaylaştırın. İstediğiniz cihazda, doğru zamanda, doğru özelliklere sahip doğru odayı bulun.

Sektörler

Çalışanları ve İş Yerinizi Keşfedin

Çalışanların becerileri, nerede oturduğu ve hangi gün çalıştıkları içeren ayrıntılı personel profilleri oluşturmanızı sağlayarak, personellerinizi keşfetmenizi sağlar.

info@isimsoftware.com © Copyright 2023 Ofisplan Freelance olarak geliştirilmektedir.
Faturalandırma: IsimSoftware Tüm hakları saklıdır.
Hakkında Lisans Sözleşmesi Gizlilik Politikası

Make a web page with Mobirise