Hakkımızda

OfisPlan'da, çalışan yönetim işlerini kolaylaştıracak bir çözüm oluşturmak için çalışıyoruz.

Mobirise
Mobirise

OfisPlan Hakkında

OfisPlan, Türkiye'de bir grup yenilikçi, hırslı ve tutkulu girişimcinin kurduğu bir sistemdir. OfisPlan web tabanlı personel ve mekan yönetimi araçlarında öncü olmayı hedeflemektedir. OfisPlan, şirket veya kurumların ofis planlarındaki personelleri ve varlıkları kolayca yönetmelerini, paylaşılan masaları ayırtmalarını ve personellerin ofis içinde başkalarını kolayca bulmalarını sağlar. Ortak çalışma (Co-Working) veya Paylaşımlı Masa (Hotdesking) gibi modern çalışma yöntemlerini destekler. 

Sistemimizin odak noktası, her boyuttaki kuruluş için kullanımı kolay, zengin özelliklere sahip web tabanlı çoklu ortam (mobil veya masaüstü) çözümleri sunmaktır. Ürünlerimizin özelliklerini ve işlevselliğini sürekli geliştirerek beklentilerinizi aşmaya gayret ediyoruz.

Ofisplan, işyerlerindeki veya kuruluşlardaki herkesin fiziksel alanlarıyla ilgili her şeyi yönetmesini, ölçmesini ve iletmesini sağlayan bir platform inşa ediyor.

Personellerin, iş ve işlemlerini hızlı ve kullanımı basit bir yazılımla düzenlemek, kontrol etmek ve yönlendirmek için basit sağduyulu ilkeleri uygulamalarına yardımcı oluyoruz.

Tutkumuz, bizi yeni bir verimlilik boyutuyla, iş dünyasına ve bunun bir parçası olan insanlara büyük bir etki yapan şaşırtıcı ürünler üretmeye itiyor. Yaptığımız şeyi kesinlikle seviyoruz.

"Daha Uzak Bir Geleceğe, Hadi Konuşalım! " -"Further into the Future, Let's Talk!"

Sloganımız olarak bizi en iyi anlatan bu mottoyu seçtik.  

Çevikliği ve sadeliği birleştiren güçlü bir akıllı çözümle, alan ve personel tahsisatınızı nasıl çözeceğimizi ve yönetim zorluklarını nasıl taşıyabileceğimizi öğrenin.

Şirket Vizyonu ve Misyonu

2004'teki kuruluşumuzdan bu yana kurumsal felsefemiz mühendislik ve operasyonel mükemmellik sağlamak olmuştur. Mümkün olan en üst düzeyde müşteri desteği sunmaktan gurur duyuyoruz. Sağlam mimarimiz,  analitik metodolojimiz ve yüksek kalite güvencemiz, yazılım ürünlerimizin güçlü, esnek ve güvenilir olmasını sağlamaktadır. Mevcut ürün tekliflerimizi sürekli olarak iyileştirmek ve genişletmek, düzenli olarak güncellemeler ve yeni sürümler sunmak için uzun vadeli bir iş planımız var.

Müşterilerimize açık ve ulaşılabilir olmanın, söyleyeceklerini dinlemenin ve ürünlerimizi ihtiyaçlarına mümkün olduğunca uyarlamanın geleceğe dönük başarı sağlayacağına inanıyoruz.

İşyerini iyileştirelim, birlikte çalışmanın çalışma şeklini değiştiriyorsunuz. Dünyanın en iyi markaları için iş hayatını kolaylaştırıyoruz. Sizinle çalışmayı çok isteriz.

Yazılım Ortakları
Güvenlikten üretkenliğe ve bunların arasındaki her şeye, müşterilerimizin en önemli gereksinimlerini karşılamalarına yardımcı olun.
Donanım Ortakları
Sensörler. Kiosklar. Oda ekranları Donanımınızı OfisPlan ile entegre edin ve dünya çapındaki iş yerlerine ulaşın.
Kanal ortakları
Müşterilerinize en karmaşık işyeri sorunlarını çözen zengin özelliklerden yararlanarak benimseme ve etkileşimi artırın.

info@isimsoftware.com © Copyright 2023 Ofisplan Freelance olarak geliştirilmektedir.
Faturalandırma: IsimSoftware Tüm hakları saklıdır.
Hakkında Lisans Sözleşmesi Gizlilik Politikası

Website was created with Mobirise